Pracownik produkcji zbrojeń / siatek – Marquette Detachering – Almelo

  • Almelo

Marquette Detachering

Pracownik produkcji zbrojeń / siatek

Miejsce pracy: Almelo

Rekrutujemy dla

Marquette Detachering jest dynamicznie rozwijającym się biurem pośrednictwa pracy na rynku holenderskim. Działamy głównie w branży technicznej, ale znajdziesz u nas tez pracę w produkcji i logistyce. Wśród branży technicznej należy wyróżnić w głównej mierze spawaczy, monterów czy ślusarzy. Jeżeli jesteś osobą energiczną, a przy tym odpowiedzialną i dobrze zorganizowaną zmień swoją przyszłość na lepsze i podejmij wyzwanie z Marquette!

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie materiałów do spawania
  • Ustawienie odpowiednich parametrów spawania
  • Realizacja zadania spawalniczego zgodnie z wytycznymi technicznymi
  • Kontrola jakości wykonanego spawu i wykonanie niezbędnych poprawek
  • Utrzymanie porządku i bezpieczeństwa na stanowisku pracy
  • Dbanie o stan techniczny i prawidłowe użytkowanie urządzeń i narzędzi spawalniczych
  • Współpraca z zespołem produkcyjnym i nadzorem technicznym w zakresie realizacji zadań produkcyjnych

Wymagania pracodawcy

  • Posiadanie kwalifikacji Spawacza MIG/MAG lub potwierdzone doświadczenie w tej dziedzinie
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Znajomość materiałów, z których wykonuje się elementy do spawania oraz umiejętność dobierania parametrów spawania w zależności od rodzaju materiału
  • Znajomość i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy w miejscu pracy oraz w trakcie wykonywania spawania
  • Umiejętność obsługi narzędzi i maszyn do spawania MIG/MAG oraz ich konserwacji
  • Dokładność i precyzja w wykonywaniu spawów
  • Umiejętność pracy w grupie oraz komunikatywność
  • Co najmniej podstawowa znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie
  • Zakwaterowanie i transport do pracy
  • Ubezpieczenie zdrowotne

Benefity

  • paczki świąteczne

Marquette Detachering zajmuje się rekrutacją i celną selekcją pracowników na podstawie zamówień zleceniodawców. Wszyscy pracownicy Marquette Detachering otrzymują umowę o pracę zgodną z prawem pracy.

Staramy się pomagać pracownikom w przypadku konieczności pomocy medycznej oraz w odpowiadaniu na różne pytania związane z pobytem w Holandii.

Wielojęzyczni koordynatorzy służą naszym pracownikom pomocą.

Lees hier meer